Стурбовані найгіршою водною кризою 2014 року в Сан-Паулу, студенти дизайну FAU-USP переробили рішення, щоб оптимізувати використання води та уникнути її марнотратства. Щоб подолати водну кризу, переробці та управлінню водою було надано фундаментальний пріоритет. За словами Данило Сайто, творця Re-Pack Milk, головним завданням було знайти точне рішення, щоб запобігти втраті води.
Команда (тобто Данило Сайто, Майра Кондо, Акіра Мізутані, Лау Беллеса та Маріана Маскареньяс) вирішила замінити традиційні молочні коробки та надати жителям Сан-Паулу абсолютно нові контейнери для молока, які можна переробити. Стандартна упаковка tetra-brik виготовляється шляхом шарування пластику, алюмінію, пластику, картону, а потім знову пластику, що ускладнює переробку продукту.
З іншого боку, повторно упаковане молоко виготовляється з картону, щоб забезпечити живлення, тоді як внутрішній шар виготовлено з гнучкого біопластику з кукурудзяного крохмалю. Гнучкий біопластик із кукурудзяного крохмалю використовує на 70 відсотків менше пластику порівняно зі звичайними жорсткими пластиковими пакетами.
Біорозкладна та економічно ефективна упаковка складається з однієї картонної та чотирьох біопластикових упаковок, залишаючи менше відходів у навколишньому середовищі. За словами Сайто, у наш час, коли сім’ї менші, а квартир – менших, біорозкладних пакетів об’ємом 700 мл буде достатньо для контролю відходів у місті. Ці абсолютно нові молочні пакети, безумовно, допоможуть у боротьбі з 20 тоннами сміття та відходів, які утворюється в місті щодня.
Молода команда, яка створила цей інноваційний продукт, справді вчинила дивовижну боротьбу з проблемою кризи відходів і води. Йдеться не лише про Сан-Паулу, але багато країн стикаються з такою ж проблемою. Передбачається, що комерційне виробництво таких пакетів для вторинної переробки молока принесе здорове та краще майбутнє новим поколінням.





через: DesignIndaba
Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!