Кухонна техніка — одна з найбільших покупок, яку ми робимо за все життя. Однак ми покладаємося на ці пристрої, щоб зробити наше повсякденне життя кращим і легшим, ми робимо ці покупки лише кілька разів, оскільки вони дорогі. Питання в тому, як правильно вибрати кухонну техніку, яка відповідає вашим потребам і стилю?
Купуючи кухонну техніку, слід враховувати кілька факторів – від оцінки того, що важливо для вас і вашого способу життя, до дослідження потенційних витрат на обслуговування чи заміну. Ретельно зваживши всі факти та технічні характеристики приладів, які ви розглядаєте (а не просто дивлячись на марку), ви зможете отримати найкращу віддачу від своїх грошей.
Що важливо?
Перше запитання, яке ви повинні задати собі, це те, які кухонні прилади є найважливішими для вас? Що вимагає ваш спосіб життя? Якщо ви прагнете заощадити гроші, готуючи великі партії страв для заморожування, витратити гроші на більший висувний морозильний прилад, можливо, того вартий і заощадить ваші гроші в довгостроковій перспективі. Якщо ви вважаєте, що розігріти їжу в плиті – це чудовий варіант, можливо, ви зможете обійтися без нової шикарної мікрохвильовки. Рішення, які ви приймаєте щодо свого способу життя, повинні диктувати ваші покупки приладу, а не навпаки.
Ви також повинні розглянути, чи важливі для вас певні функції приладу. Наприклад, якщо ви живете екологічно чистим способом, ви можете виявити, що «екологічний» або енергоефективний набір приладів вартий будь-яких додаткових витрат у початковій ціні наклейки. Однак гроші, які ви можете заощадити на рахунку за електроенергію, можуть того варті. Нарешті, вам слід подумати, скільки ви збираєтеся платити за довгострокові витрати на технічне обслуговування або коли вам потенційно може знадобитися заміна менш дорогих приладів, коли вони виходять з ладу.
Яка вартість обслуговування існує?
Середня вартість обслуговування приладу становить 170 доларів США або від 106 до 236 доларів США. На такий широкий діапазон витрат впливає кілька факторів. Наприклад, прилади, що працюють на газі, а не на електриці, як правило, дорожчі в ремонті. Деякі витрати на технічне обслуговування можуть виникнути через зламаний льодогенератор у вашому холодильнику чи морозильній камері, зламаний пальник плити, застряглі дверцята духовки або перегорів запобіжник. Деякі з цих ремонтів невеликі, деякі з них набагато більші (або є ознакою більшої проблеми). Коли ваші прилади почнуть старіти і їм виповниться 5-8 років, ви можете подумати про їх повну заміну, якщо витрати на технічне обслуговування стануть занадто великими або занадто частими.
Як часто слід міняти прилади?
Заміна техніки – хворобливе поняття. Зрештою, ви витратили на них значну суму грошей, і коли вони старіють, ймовірно, ви не зацікавлені знову роздавати таку велику суму готівкою. Однак інколи заміна кухонної техніки може бути більш фінансово відповідальною, ніж виконання частішого технічного обслуговування застарілого холодильника чи духовки.
Загальне емпіричне правило полягає в тому, щоб ремонтувати прилади, такі як холодильник, плита або морозильна камера, менше 5 років. Коли прилад перевищить 5-річний рубіж, можливо, у ваших інтересах буде повністю замінити прилад. Зважте всі за і проти, а також вартість обслуговування. Який типовий ремонт вашої конкретної моделі приладу? Який середній термін служби техніки вашої марки? Дослідіть ці фактори, а потім вирішіть, чи варто витрачати гроші на новий прилад, і, зрештою, дешевше з часом.
Як ще можна заощадити на кухонній техніці?
Так, кухонна техніка дорога і важлива. Існує багато хвилювань навколо того, чи знадобиться великий, дорогий прилад несподіваного ремонту чи повної заміни. Ці витрати часто не входять у наш бюджет, і боротьба за те, щоб отримати додаткові кілька сотень або кілька тисяч доларів, щоб забезпечити систему охолодження, щоб уберегти їжу від псування, є неймовірно напруженою. Однак є спосіб захистити себе від високих витрат на ремонт або заміну необхідної кухонної техніки: домашня гарантія.
Гарантії для дому бувають усіх форм і розмірів, і ви можете створити таку, яка поширюватиметься виключно на побутові прилади у вашому домі. Однак, якщо ви особливо несхильні до ризику, ви можете перейти на преміальний поліс, який охоплює прилади та системи (подумайте: ваша система опалення чи охолодження).
Ці поліси зазвичай не коштують стільки щомісяця, зазвичай у середньому від 20 до 50 доларів на місяць для повного покриття. Тоді, коли потрібний ремонт або заміна, ви будете на гачку лише за невелику (зазвичай у середньому 75 доларів США) плату за обслуговування. Якщо ви належним чином обслуговували свою кухонну техніку та хвилюєтеся, що вона старіє, або якщо вона абсолютно нова, і ви хочете заощадити гроші та подовжити термін її служби, домашня гарантія — хороший варіант для вас.
Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!