Емілі хотіла знати, чи зможе вона надрукувати туалет на 3D. Тож вона почала моделювати базову конструкцію туалету у своїй онлайн-програмі САПР. Вона змоделювала його з резервуаром, P-пасткою та всім іншим, і надрукувала мініатюрну версію, яка була не дуже хорошою, оскільки для неї потрібен був більший резервуар. Тож Емілі за допомогою свого друга Ніколаса переробила танк. Нарешті була зроблена вдала версія. Після цього почалося завдання друку компонентів моделі великими шматками.
Деталі були розроблені в стилі кубиків LEGO та зібрані разом. Кілька металевих гайок і болтів знадобилися, щоб з’єднати поплавок резервуара, заслінку та змивний механізм, хоча всі вони були надруковані на 3D. Оскільки він виготовлений із 30 кг пластику, інженер підкреслила, що їй знадобилося занадто багато часу, щоб привести все у форму. 3D-клей використовувався для поєднання різних частин надрукованого на 3D-принтері пластикового унітазу. Паяльник також використовувався для розплавлення зовнішніх швів шматків, особливо тих, які були створені для утримання води. Зварювання та склеювання пластику нарешті привели унітаз до впізнаваного вигляду.
Те, що спочатку почалося як звичайне завдання, зрештою виглядало неймовірно як барвистий унітаз LEGO. Але він був не готовий до використання. Коли проводили тести з використанням води, Емілі виявила лазівки в туалеті. Вона була достатньо великою, щоб вона могла сидіти, і в конструкцію текла вода. Самі шматочки містили багато води, тому їй довелося злити її, тримаючи річ догори дном.
Вона вирішила проблеми, заклеївши незакріплені частини. Компоненти танка також були виготовлені з пластику, і Емілі та її друг провели ще один тест. Шланг під’єднали до резервуару, і всередину поклали мікропластик, щоб побачити, чи змиє туалет повністю чи ні. Після промивання вся система запрацювала належним чином з другого разу.
Читайте також: Сидіння унітазу Bidet Kohler PureWash E930 керується через Alexa, Google Assistant
Після другого тестування Емілі встановила на унітаз тримач для туалетного паперу. Вона не зупинилася на досягнутому і придумала додати підлокітники до унітазу, у якому були підсклянник і зарядний пристрій для телефону. Вона доповнила дизайн кришкою у верхній частині сидіння унітазу та трьома колесами до його основи, таким чином створивши рухомий туалет на колесах!
Це був просто надрукований на 3D-принтері пластиковий унітаз, який не мав жодного практичного використання, хоча повна подяка Емілі «Інженер» за її зусилля.
Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!